Razer Nari Ultimate for Xbox One

Razer Nari Ultimate; Seznamte se s novou řadou bezdrátových herních sluchátek Razer! Svou výbavou, pohodlím, zvukovými vlastnostmi a nádherným designem vám učarují! THX Spatial Audio přináší virtuální prostorový zvuk nové generace, zatímco v bezdrátovém přenosu režimu Chat je perfektní mix her a ... viac
Objednávací kód: 92204159
Kód výrobcu: RZ04-02910100-R3M1
Výrobca: RAZER
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 230,31 €
Cena s DPH: 276,37 €
Porovnání Oblíbené

Razer Nari Ultimate
Seznamte se s novou řadou bezdrátových herních sluchátek Razer! Svou výbavou, pohodlím, zvukovými vlastnostmi a nádherným designem vám učarují!

THX Spatial Audio přináší virtuální prostorový zvuk nové generace, zatímco v bezdrátovém přenosu režimu Chat je perfektní mix her a hlasitosti chatu. Ultimátní edice má 50 mm repráčky uvnitř sluchátek, zatímco standardní Essentials edice jen 40 mm. Samozřejmě platí, že čím větší jsou, tím lépe hrají.

Žádné pocení ve sluchátkách
Automatické nastavování čepele přizpůsobí náhlavní soupravu jedinečnému tvaru vaší hlavy, zatímco hliníkové tělo je lehké a poskytuje dlouhou trvanlivost. S plyšovými polštářky z ušlechtilé kůže si vychutnáte vynikající zvukovou izolaci bez kompromisů v pohodlí. Otočné kukly mají náplň z chladícího gelu s paměťovou pěnou, které snižují nárůst teploty pro pohodlné hraní.

Klíčové vlastnosti
Bezdrátová sluchátka Razer poskytují hráči virtuální prostorový zvuk a ucitíte každou střelbu, frekvence 20 - 20 000 Hz, 50mm měniče s neodymovými magnety, polštářky s paměťovou pěnou, výdrž až 24 hodin (s podsvícením Chroma a haptickou technologií HyperSense 6 hodin), vysouvací mikrofon, odnímatelný kabel a ovládání hlasitosti na sluchátku, černá barva.

-|CZ|SK|EN
Parameter Hodnota
Typ sluchátek Hlavový most
Účel Herní
Mikrofon Ano
Bezdrátové sluchátka Ano
Výdrž baterie (u bezdrátových) 16h a více
Frekvenční rozsah [Hz] 20 - 20 000 Hz
Barva Černá-zelená
Herní provedení Ano