Herní sluchátka s mikrofonem Thrustmaster Y-350CPX FAR CRY 5 edice, 7.1

PC/ XBOX1/ PS4; Tato průkopnická náhlavní souprava je výsledkem mnohaletých zkušeností a byla speciálně navržena pro hru Far Cry 5. Thrustmaster představuje novou náhlavní soupravu Y-350CPX 7.1 Powered Far Cry 5 Edition. Tato průkopnická náhlavní souprava je výsledkem mnohaletých zkušeností a byla s ... viac
Objednávací kód: 958TM508
Kód výrobcu: 4060089
Výrobca: THRUSTMASTER
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť:
Cena s DPH: Nie je
Porovnání Oblíbené

PC/XBOX1/PS4

Tato průkopnická náhlavní souprava je výsledkem mnohaletých zkušeností a byla speciálně navržena pro hru Far Cry 5. Thrustmaster představuje novou náhlavní soupravu Y-350CPX 7.1 Powered Far Cry 5 Edition. Tato průkopnická náhlavní souprava je výsledkem mnohaletých zkušeností a byla speciálně navržena pro hru Far Cry 5. Díky výkonným 60 mm akustickým měničům a pohodlnému polstrování paměťovou pěnou plus exkluzivnímu Y Sound Commander vybaveným 7.1 Virtual Surround Sound poskytuje souprava Y-350CPX velmi vysoký výkon. Užijte si tuto náhlavní soupravu na posledních generacích platforem: PS4™ / XBOX ONE® / PC / MAC® a NINTENDO SWITCH™(omezení chatu na Nintendo Switch). Prémiové, výkonné 60 mm zvukové měniče - díky extra zesíleným basovým frekvencím pocítíte intenzitu hry! Nejlépe optimalizovaná frekvenční charakteristika pro basy, střední tóny a výšky. To nejlepší od našich expertů na audio přenese váš herní výkon na vyšší úroveň. Perfektně podané basy zajišťují optimální vykreslení výbuchů ve hře. Vyvážené střední tóny poskytují stabilní reprodukci hlasů ostatních hráčů. Nepřebuzené výškové tóny garantují křišťově čisté vykreslení dalších úrovní v hrách.
Y Sound Commander:
Technologie 7.1 Virtual Surround Sound vám umožňuje přesně lokalizovat každý zvuk, což zajišťuje maximální ponoření do boje na bojišti! Intenzivní basy umožňují uživatelům plně pocítit intenzitu výbuchů ve hře. Zabudovaná dobíjecí baterie, napájející aktivní basy a funkce 7.1 Virtual Surround Sound. Zvukový systém zpětné vazby. Technologie Thrustmaster / Texas Instruments / AM3D. Jedno směrový mikrofon, konstruovaný tak, aby snímal pouze váš hlas a zajistil tím maximální efektivitu komunikace s vašimi spoluhráči. Mikrofon je odnímatelný.
Extrémně pohodlné náušníky a hlavový most vyrobený ze 100% z paměťové pěny pro vynikající pohodlí: velké, extra měkké náušníky a hlavový most opatřený silným, měkkým pěnovým polstrováním poskytuje naprosté pohodlí a účinou pasivní izolaci. Dvojitý elektro akustický basový zesilovač, díky unikátnímu designu sluchátek kombinovanému s elektronickým zdůrazněním basů, který je zabudován do ovladače.

Obsah balení: sluchátka s mikrofonem, Y Sound Commander-ovládací panel

-|CZ|SK|EN
Parameter Hodnota
Typ sluchátek Hlavový most
Účel Herní
Prostorový zvuk (sluchátka) 10
Mikrofon Ano
Drátová sluchátka Ano
Typ drátového připojení Jack 3,5mm + USB
Barva Černá
Herní provedení Ano